DS1087LU-66+
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
DS1087LU-66+
DS1087LU-66+
Clock Generator IC 66MHz 1 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)