2305A-1HDCG
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 1:5
Input : LVTTL
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : No/No
Supplier Device Package : 8-SOIC
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 133MHz
Type : Zero Delay Buffer
Voltage - Supply : 3V ~ 3.6V
Package / Case : 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output : CMOS, LVCMOS, TTL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
PLL : Yes with Bypass
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 2305A
Description : IC ZD BUFFER 8SOIC
Contact Now
Zero Delay Buffer IC 133MHz 1 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)