851021AYLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:21
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL
Supplier Device Package : 64-TQFP-EP (10x10)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 250 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 64-TQFP Exposed Pad
Output : HCSL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 851021A
Description : IC CLK BUFFER 1:21 250MHZ 64TQFP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:21 250 MHz 64-TQFP Exposed Pad