SY100EP33VKI
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
SY100EP33VKI
Category : Integrated Circuits (ICs) Logic Counters, Dividers
Reset : Asynchronous
Direction : -
Product Status : Discontinued at Digi-Key
Mounting Type : Surface Mount
Package : Bulk
Series : 100EP
Logic Type : Divide-by-4
Supplier Device Package : 8-MSOP
Count Rate : 4 GHz
Mfr : Microchip Technology
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Timing : -
Voltage - Supply : 3.3 V ~ 5 V
Package / Case : 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)