SY10EP33VZI-TR
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
SY10EP33VZI-TR
Category : Integrated Circuits (ICs) Logic Counters, Dividers
Reset : Asynchronous
Direction : -
Product Status : Discontinued at Digi-Key
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : 10EP
Logic Type : Divide-by-4
Supplier Device Package : 8-SOIC
Count Rate : 4 GHz
Mfr : Microchip Technology
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Timing : -
Voltage - Supply : 3.3 V ~ 5 V
Package / Case : 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)