DS100BR111SQE/NOPB
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Buffers, Repeaters, Splitters
Data Rate (Max) : 10.3Gbps
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Input : CML
Delay Time : -
Supplier Device Package : 24-WQFN (4x5)
Type : Buffer, ReDriver
Applications : SATA
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 50mA
Number of Channels : 2
Signal Conditioning : Input Equalization, Output De-Emphasis
Package / Case : 24-WFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.6V
Output : CML
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Capacitance - Input : 10 pF