DS100KR800SQ/NOPB
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Signal Buffers, Repeaters, Splitters
Data Rate (Max) : 10.3Gbps
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Input : CML
Delay Time : 200ps
Supplier Device Package : 54-WQFN (10x5.5)
Type : Buffer, ReDriver
Applications : -
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : -
Number of Channels : 8
Signal Conditioning : Input Equalization, Output De-Emphasis
Package / Case : 54-WFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.6V
Output : CML
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Capacitance - Input : 10 pF