COM20019I-DZD
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
COM20019I-DZD
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Controllers
Function : Controller
Product Status : Active
Protocol : ARCNET
Package : Tube
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Supplier Device Package : 28-PLCC (11.51x11.51)
Standards : ARCNET 878.1
Mfr : Microchip Technology
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Current - Supply : 20mA
Voltage - Supply : 4.5V ~ 5.5V