71V65603S133BG8
Contact Now
71V65603S133BG8
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 119-PBGA (14x22)
Memory Type : Volatile
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Clock Frequency : 133 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Access Time : 4.2 ns
Package / Case : 119-BGA
Memory Organization : 256K x 36
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Format : SRAM
Description : IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
Contact Now
SRAM - Synchronous, SDR (ZBT) Memory IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 119-PBGA (14x22)