GS82564Z18GD-400I
Contact Now
GS82564Z18GD-400I
Category : Integrated Circuits (ICs) Memory Memory
Memory Size : 288Mbit
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 165-FPBGA (13x15)
Memory Type : Volatile
Mfr : GSI Technology Inc.
Clock Frequency : 400 MHz
Voltage - Supply : 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Package / Case : 165-LBGA
Memory Organization : 16M x 18
Operating Temperature : -40°C ~ 100°C (TJ)
Technology : SRAM - Synchronous, ZBT
Base Product Number : GS82564Z18
Memory Format : SRAM
Contact Now
SRAM - Synchronous, ZBT Memory IC 288Mbit Parallel 400 MHz 165-FPBGA (13x15)