GS81280Z36GT-200IV
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
GS81280Z36GT-200IV
Category : Integrated Circuits (ICs) Memory Memory
Memory Size : 144Mbit
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Memory Interface : Parallel
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 100-TQFP (20x14)
Memory Type : Volatile
Mfr : GSI Technology Inc.
Clock Frequency : 200 MHz
Voltage - Supply : 1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Package / Case : 100-LQFP
Memory Organization : 4M x 36
Operating Temperature : -40°C ~ 100°C (TJ)
Technology : SRAM - Synchronous, ZBT
Base Product Number : GS81280Z36
Memory Format : SRAM
Contact Now
SRAM - Synchronous, ZBT Memory IC 144Mbit Parallel 200 MHz 100-TQFP (20x14)