71V65603S133BQGI8
Contact Now
71V65603S133BQGI8
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 165-CABGA (13x15)
Memory Type : Volatile
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Clock Frequency : 133 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Access Time : 4.2 ns
Package / Case : 165-TBGA
Memory Organization : 256K x 36
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Format : SRAM
Description : IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165CABGA
Contact Now
SRAM - Synchronous, SDR (ZBT) Memory IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 165-CABGA (13x15)