8N3DV85LC-0075CDI8
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
8N3DV85LC-0075CDI8
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Current - Supply : 120 mA
Voltage - Supply : 2.375V ~ 2.625V
Package / Case : 6-CLCC
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 150MHz, 75MHz
Contact Now
VCXO IC 150MHz, 75MHz 6-CLCC (7x5)