LMK60E2-125M00SIAR
Contact Now
LMK60E2-125M00SIAR
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 162 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-SMD Module
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Frequency : 125MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : LMK60E2
Description : IC OSC CLOCK 125MHZ 6QFM
Contact Now
Clock Oscillator IC 125MHz 6-QFM (7x5)