8N3DV85AC-0140CDI
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Current - Supply : 130 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-CLCC
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 133.333333MHz, 140MHz
Contact Now
VCXO IC 133.333333MHz, 140MHz 6-CLCC (7x5)