LMK61E2-100M00SIAR
Contact Now
LMK61E2-100M00SIAR
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 162 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-SMD Module
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 100MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : LMK61E2
Description : IC OSC CLK 100MHZ
Contact Now
Clock Oscillator IC 100MHz 6-QFM (7x5)