S-1411J28-K8T2U4
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : S-1411
Supplier Device Package : 8-TMSOP
Mfr : ABLIC Inc.
Current - Supply : 3.8 µA
Voltage - Supply : 0.9V ~ 6V
Package / Case : 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Operating Temperature : -40°C ~ 105°C (TA)