84321AYLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 1:2
Input : Crystal
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : No/Yes
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : Yes/No
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 260MHz
Type : Frequency Synthesizer
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 32-LQFP
Output : LVPECL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
PLL : Yes with Bypass
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 84321A
Description : IC FREQ SYNTH 32TQFP
Contact Now
Frequency Synthesizer IC 260MHz 1 32-LQFP