CS230012-CZZR
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 1:2
Input : Clock
Product Status : Not For New Designs
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : Yes/Yes
Supplier Device Package : 10-MSOP
Mfr : Cirrus Logic Inc.
Frequency - Max : 75MHz
Type : Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Voltage - Supply : 3.1V ~ 3.5V
Package / Case : 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output : Clock
Operating Temperature : -10°C ~ 70°C
PLL : Yes
Number of Circuits : 1
Base Product Number : CS230012
Description : IC FANOUT DIST 10MSOP
Contact Now
Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer IC 75MHz 1 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)