SI5344B-D11719-GMR
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Ratio - Input:Output : 4:4
Input : Clock, Crystal, LVCMOS
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
DigiKey Programmable : Not Verified
Divider/Multiplier : Yes/No
Supplier Device Package : 44-QFN (7x7)
Mfr : Skyworks Solutions Inc.
Frequency - Max : 350MHz
Type : Clock Multiplier, Jitter Attenuator
Voltage - Supply : 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Package / Case : 44-VFQFN Exposed Pad
Output : CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
PLL : Yes
Number of Circuits : 1
Description : IC CLOCK MULTIPLIER 44QFN
Contact Now
Clock Multiplier, Jitter Attenuator IC 350MHz 1 44-VFQFN Exposed Pad