M48T35Y-70MH1E
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
M48T35Y-70MH1E
M48T35Y-70MH1E
Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Product Tags:
4.75v clock timing ic
5.5V clock timing ic