SI5395P-A12573-GMR
SI5395P-A12573-GMR
Clock Multiplier, Jitter Attenuator IC 25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 322.265625MHz, 625MHz, 644.53125MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad